Ужгородка

Новини Закарпаття

В Україні підніметься Майдан, якщо Зеленський буде реалізовувати формулу Штайнмайера, – Чорновол

В Україні підніметься новий Майдан, якщо президент Володимир Зеленський почне реалізовувати  формулу Штайнмаєра. 

Таку думку висловила народний депутат попередніх скликань Тетяна Чорновол в ефірі телеканалу НАШ. 

“Якщо раптом Зеленський почне реалізовувати в тому сенсі, що ви маєте на увазі, формулу Штайнмаєра, якщо до контролю кордону буде план щодо проведення виборів на Донбасі в Україні підніметься Майдан”, – сказала екс-нардеп.

Також вона зазначила, що українці не виходять на Майдан, якщо є корупція, якщо погана економічна ситуація, але виходять, коли є загроза незалежності України.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору