Ужгородка

Новини Закарпаття

Лікар-інфекціоніст про катастрофічну ситуацію в Ужгороді: Залишилося 10% вільних місць в лікарнях

Лікар-інфекціоніст Віктор Петров розповів про катастрофічну ситуацію з розповсюдженням COVID-19 в Ужгороді. 

Про це лікар розповів в ефірі телеканалу НАШ. 

“У нас залишилося майже 10% вільних місць. Опорні лікарні завантажені. Ми маємо проблему з киснево-залежними пацієнтами, особливо з тієї проблеми, що лікарям доводиться виясняти, чи вони справді щеплені. Дуже багато фейкових документів про щеплення”, – поінформував лікар.

За його словами, близько 2% всіх госпіталізованих мають неправдиву інформацію про щеплення. 

“Є проблема з тим, що НСЗУ не виконує свої зобов’язання перед лікарями. Наприклад, заклади, які вакцинують по 10-15 тисяч щомісячно, не мають за це оплати. Ми, звісно, хотіли попросити голову Комітету і депутатів вплинути на цей процес, тому що неподобство, це нікуди не годиться. Якщо говорити про лікування, більшість пацієнтів потребують інтенсивної терапії”, – додав Віктор Петров.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору