Ужгородка

Новини Закарпаття

Дануца: Путіну від ракет в Харкові повинно бути ні холодно, ні жарко – ми суверенна країна

Народний депутат від “Слуги народу” Олександр Дануца заявив, що внутрішні переміщення військової техніки в Україні не повинні хвилювати президента Росії Володимира Путіна, пояснюючи це тим, що Україна – суверенна країна.

Про це він розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Пан Путін, якщо Україна розмістить ракети в Харкові чи в області, то йому має бути не холодно не жарко, бо це суверенна територія України. Ми ж з приводу навчань (в Білорусі, – ред..) підіймаємо ґвалт в себе в країні, не випускаємо ніяких дипломатичних нот з цього приводу. В себе в країні, коли біля її кордонів є скупчення військової техніки й баз має задумуватися про свою безпекову стратегію та безпекову доктрину. В цьому ніякої проблеми немає, але проблема виникає в ефірах Скабєєвої, в голові Путіна та Пєскова”, – заважив він.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін заявив, що вступ України в НАТО створює загрозу для Росії.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору