Ужгородка

Новини Закарпаття

Савченко: Європа зараз тисне на нашу владу, щоб ми прийняли у себе мігрантів з польського кордону

Європа зараз тисне на нашу владу, щоб ми прийняли у себе мігрантів з кордонів Польщі та Білорусі, проте наш народ буде не в захваті від такого рішення.

Таку думку висловила у прямому ефірі на телеканалі НАШ екс-нардеп Надія Савченко.

“Якщо Польща або Литва, зупиняючи мігрантів, відкриють вогонь і вогонь попаде в російського солдата або в білоруського прикордонника, зрозуміло, що Білорусь тоді скаже, що Польща або Литва оголосила війну проти Білорусі. Або якщо куля потрапить в солдата НАТО, тоді вони якось будуть змушені відповідати, але я думаю, що цього ні Лукашенко, ні Путін не хочуть”, – розповіла Савченко.

Також вона додала, що українському народу буде нелегко прийняти мігрантів в Україні.

“Чому зараз Європа заговорила і я впевнена, що зараз ведуться перемовини і тиск на нашу владу, щоб ми прийняли мігрантів. Наш народ не є великим прихильником, щоб зустрічати мігрантів в Україні. Якщо говорити про те, що у нас уже восьмий рік йде війна і якщо у нас почнуть з’являтися мігранти, то потрібно розуміти, що українці будуть ставитися до цього насторожено. Тому українській владі прийняти таке рішення буде нелегко, або прийдеться його приймати потай від народу”, – сказала екс-нардеп.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору