Ужгородка

Новини Закарпаття

Рябошапка: Гра у “Путін нападе” вже не спрацює

В Україні вже не спрацює гра, що президент Росії Володимир Путін нападе, потрібно серйозно ставитись до ситуації на Донбасі, тому що існує загроза вторгнення РФ.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ екс-генеральний прокурор України Руслан Рябошапка.

“Наш міністр закордонних справ, який зараз перебуває у США,  за результатами спілкування з американськими колегами йому було донесено меседж, що ця історія, яка сьогодні відбувається на наших кордонах – це не просто про залякування чи про створення точки напруження, а це може перерости в чергову збройну агресію”, – сказав Рябошапка.

Також він додав, що ситуація на українських кордонах справді загрозлива.

“Ми ж пам’ятаємо, що в цю гру вже намагалися грати декілька разів до президента Зеленського і наразі це вже не спрацює, коли в черговий раз українців будуть залякувати, що Путін нападе, то це викликає якусь іншу реакцію. Насправді ситуація дійсно загрозлива і я не виключаю, що саме з цього приводу потрібно було скликати РНБО, спілкуватися з колегами не лише з американськими, а з європейськими і з колегами з НАТО і планувати всі можливі сценарії подій”, – розповів він.

Зазначимо, Bloomberg повідомляє, що США направили в ЄС повідомлення про загрозу вторгнення РФ В Україну.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору