Ужгородка

Новини Закарпаття

Ми багатіємо, коли торгуємо, а не коли воюємо, – Мураєв

Україна стає багатшою коли торгує, а не коли відгороджується від країн та можливостей.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв.

“Я вважаю, що це повна дурість (“стіна” на кордоні з Росією та Білоруссю, – ред). Україна процвітає не коли воює, а коли торгує. Якщо ми не станемо мостом, а будемо тупиком і якщо ми будемо від усіх відгороджуватись забором, тим паче від своїх звичних ринків, від країн, в яких працює 3 млн наших громадян, від країн, з якими у нас достатньо тривала спільна історія – одна мова, культура, традиції, ми ж розуміємо один одного. Складно говорити чи один народ ми, чи  різні – це не тема для дискусій, але однозначно ми могли б в синергії з ними отримувати плюс, а не мінус”, – розповів Мураєв.

Нагадаємо, що міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заявив про підготовку до “Великого будівництва-2022”.  У рамках проекту планують побудувати стіну на кордоні з Росією та Білоруссю завдовжки 1000 кілометрів.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору