Ужгородка

Новини Закарпаття

Лазарєв: Ми представимо єдину національну ідею, щоб об’єднати Україну

Команда телеканалу НАШ в рамках спецпроекту “Тут наша земля”, подорожуючи в різні куточки України,  дізнається українську історію, культуру, щоб скласти все в одне та створити єдиний народний організм, щоб об’єднати всіх українців.

Про це розповів політолог Олександр Лазарєв.

“Ми вчимося, дізнаємося свою історію і я думаю, що ви разом з нами. Таким чином ми їздимо по всіх містах, збираємо по крихтах нашу культуру, потім намагатимемося скласти це в одне і представити вам єдину національну ідею, яка зможе створити єдиний народний організм і зрештою об’єднати всіх українців між собою”, – сказав політолог.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору