Ужгородка

Новини Закарпаття

Лазарєв: Пенсіонери вимушені ночами не спати та працювати, щоб хоч якось вижити

Команда телеканалу НАШ та політолог Олександр Лазарєв в рамках спецпроекту “Тут наша земля” вирушила в Кропивницький, де дізналися, що пенсіонери вимушені не спати ночами та працювати, щоб забезпечити своє існування.

Про це повідомляє  телеканал НАШ.

“Ми бачимо, що пенсіонери під 70 років вимушені працювати, вимушені ночами не спати для того, щоб хоч якось заробити гроші на своє існування. Насправді проблема буде і надалі поглиблюватись, тому що вартість енергоресурсів напряму впливає на формування ціни кінцевого продукту харчування, при чому будь-яке м’ясо, сало, будь-які овочі будуть дорожчати, зарплати не зростають. Рівень купівельної спроможності за останні сім років знизився в чотири рази”, – розповів він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору