Ужгородка

Новини Закарпаття

Монастирський: На кордоні з Білоруссю можуть оголосити НС

В кількох прикордонних областях, які межують із Білоруссю, може бути оголошений надзвичайний стан у разі загострення ситуації в сусідній країні.

Про це заявив міністр внутрішній справ Денис Монастирський, передає “Українська правда”.

За його словами, стратегічна мета України на два найближчі роки – будівництво державного кордону, на що передбачені кошти в бюджеті 2022 року. У разі ж необхідності “швидкої відповіді на масову присутність мігрантів”, Монастирський повідомив, що на цих ділянках будуть зводитися тимчасові споруди. Міністр зазначив, що зараз проводяться відповідні підготовчі роботи, визначені місця дислокації особового складу для посилення Прикордонної служби, Національної гвардії, Національної поліції, налагоджена взаємодія з іншими підрозділами територіальної оборони, громадських формувань з охорони громадського порядку.

“І саме вони будуть в координації захищати наш державний кордон. Ми бачимо, для цього буде необхідність. Як сказав секретар РНБО, пропрацьовані різні сценарії цих дій, аж до тих, щоб запроваджувався надзвичайний стан у цих прикордонних областях”, – сказав глава МВС.

При цьому він додав, до охорони кордону з Білоруссю не планують залучати військових зі сходу та півдня країни.

Як повідомляв НАШ раніше, Корнієнко запропонував кандидатуру Шуляк на посаду голови партії “Слуга народу”.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору