Ужгородка

Новини Закарпаття

Житомирщина може направити на посилення кордону з Білоруссю 2,5 тисячі осіб – голова ОДА

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко повідомив, що для допомоги в охороні кордону з Білоруссю на території Житомирщини можуть спрямувати понад 2,5 тис. осіб.

Про це він написав у Facebook після наради з секретарем РНБО Олексієм Даніловим.

“Проведено координаційні наради за участі прикордонників, представників Нацполіції та Нацгвардії. Визначено сили та засоби, які можуть бути направлені для підсилення охорони кордону у разі виникнення такої необхідності. Прикордонні підрозділи можуть бути підсилені резервами Держприкордонслужби, Національної Гвардії, Збройних сил України та Національної Поліції. Загалом для охорони кордону на території області є можливість спрямувати понад 2,5 тисячі осіб”, – сказав Бунечко.

Він зазначив, що станом на зараз кордон охороняють три відділи прикордонників. За їхньою інформацією, ситуація на українсько-білоруському кордоні на території Житомирщини контрольована.

Секретар РНБО Данілов під час наради повідомив, що Україна готується до різних сценаріїв розвитку ситуації на польсько-білоруському кордоні. За його словами, сьогодні на території Білорусі перебуває “вже близько 16 тис. осіб – так званих біженців”.

Як повідомляв НАШ раніше, в МВС допускають впровадження НС на кордоні з Білоруссю.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору