Ужгородка

Новини Закарпаття

Бурміч про міністра енергетики: Якщо людина обкрадає країну в малому, то буде й у великому

Народний депутат від “ОПЗЖ” Анатолій Бурміч заявив, що Герман Галущенко не сплатив за комунальні послуги 76 тисяч гривень, тому вважає, що міністр захоче “вкрасти в держави”.

Про це він сказав в ефірі телеканалу НАШ.

“Який штаб може бути в економіці, якщо ми вугілля не приготували. Який штаб може бути, коли влада говорить, що тарифи на газ не будуть підійматися, а вони ростуть як гриби. Сьогодні ще на вулиці 10 градусів тепла, я подивлюся що він розкаже, коли буде -10 градусів…Про що може думати міністр енергетики, якщо він сам за свої тарифи не заплатив 76 тисяч гривень. Він думає, як вкрасти у держави та як ухилиться від відповідальності. Якщо людина обкрадає державу в малому, вона буде обкрадати й у великому”, – зауважив нардеп.

Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору