Ужгородка

Новини Закарпаття

Корнійчук про мігрантів на польсько-білоруському кордоні: Це санкціонований балаган!

Політичний експерт Дмитро Корнійчук вважає, що президент Білорусі Олександр Лукашенко може стримувати мігрантів біля польського кордону.

Про це він розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Всі прекрасно розуміють, що ми маємо справу з постановочним цирком. Коли натовп мігрантів намагаються переправити через КПП, де з однієї сторони стоять польські прикордонники, а з іншої білоруські – влаштовується таке шоу, яке роздувається у всіх світових ЗМІ. Зрозуміло, що це санкціонований балаган. Якби Лукашенко чи Путін хотіли всіх цих мігрантів відправити в Європу, вони б відвели їх за кілька кілометрів від КПП й направляли через ліс. Ніхто б і не помітив якийсь час, що тут 1000 людей пройшла. Ми маємо шоу, на якому всі витріщаються й мають свої дивіденди. З однієї сторони Лукашенко показує, що він може стримувати мігрантів, а може й не стримувати, в залежності від того, як Європейський Союз буде до нього відноситися”, – сказав Корнійчук.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору