Ужгородка

Новини Закарпаття

Youtube-канал НАШого заблокували страйками від “Укркінохроніки” та “Укртелефільму”

Youtube-канал телеканалу НАШ був заблокований через страйки від “Укркінохроніки” та “Укртелефільму”. Держпідприємтво не дало своїх авторських прав на заблоковані ролики.

Редакція телеканалу телефонувала до “Укркінохроніки”, але слухавки ніхто не взяв, тому НАШ кореспондент вирішив приїхати туди особисто.

Журналіст дізнався, що саме підприємство зачинене, але знімальній групі вдалося потрапити всередину. Там не було нікого, окрім звукорежисера.

Це держпідприємство, яке висуває до нас претензії й не надаючи при цьому доказів, має великі мінуси по доходах за минулий рік ( -815 000 грн).

Варто зазначити, що використання фрагментів дозволені в освітніх цілях. В НАШих матеріалах йшла мова про ліквідацію Чорнобильської АЕС та двох засідань ВР за часів СРСР.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору