Ужгородка

Новини Закарпаття

Лазарєв: У США з Росією є певні домовленості, які вони не афішують

У Сполучених Штатів Америки та Росії є певні домовленості, про які вони не афішують.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ політолог Олександр Лазарєв.

“Зараз йде формування нового світового порядку, у США заявляють про те, що вже трьох полярний світ і необхідно з цим рахуватися і з РФ теж, як з центром ухвалення рішень, є Китай і залишаються США. Ми бачимо створення нових альянсів і геополітичних блоків”, – сказав політолог.

Також він додав, що у США та Росії певні домовленості, але вони про це не афішують.

“Китай теж не стоїть на місці і відновлює та поглиблює переговори зі своїми сусідами і з РФ, і американці роблять те ж саме. Наприклад, приїзд Нуланд, голови ЦРУ, запланована зустріч Путіна і Байдена і це говорить про те, щоб будуть йти на якусь поступливу позицію. Тобто вони не будуть ускладнювати відносини і конфлікт, скоріше за все будуть ділитися якими посівними площами. Але так, як це не можна подати в публічній площині, що США намагаються схиляти маятник Росії у свою сторону і таким чином поступляться якимись зонами впливу, тому вони цього не афішують”, – розповів він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору