Ужгородка

Новини Закарпаття

Бузаров: У випадку повномасштабної війни з Росією, ніхто за нас не заступиться

У випадку повномасштабної війни України з Росією, за нас ніхто не заступиться, ми будемо вимушені стояти самі за себе, як було у 2014 році.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ учасник громадської г ініціативи “Донбас-Донбас”, політолог-міжнародник Андрій Бузаров.

“Якщо буде військова ескалація, я не вірю і ніхто мене не переконає, що за нас “впишуться” Франція, Німеччина чи США, вони у 2014 році “вписались”? Були французькі чи натовські, чи німецькі, чи американські війська? Все буде як і в 2014 році, все ляже на плечі українців, українську армію, громадянське населення. Я не бачу доказів, того, щоб американська сторона чи взагалі країни НАТО вписалися б за Україну, чого не скажеш про ситуацію на білорусько-польскому кордоні. Тому що у сторін цього інциденту є серйозні геополітичні союзники у Білорусі – росіяни, у поляків – американці. Такі маленькі інциденти можуть призвести до серйозного протистояння”, – розповів він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору