Ужгородка

Новини Закарпаття

Міграційна криза може перерости у гуманітарну катастрофу, тому будуть шукати компроміс, – політолог

Міграційна криза може перерости в гуманітарну катастрофу, тому найближчим тижнем будуть шукати компроміс.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ політолог Андрій Золотарьов.

“Найближчий  тиждень буде різке зниження температури і буде гуманітарна катастрофа, тобто буде як мінімум кілька сотень замерзлих і зрозуміло який резонанс отримають ці події. Мені здається, що в найближчий тиждень буде деескалація конфлікту, тому що на потязі багатьох років Євросоюз доплачував Білорусі за те, що кордон на замкові”, – сказав політолог.

Також він вважає, що найближчий тиждень буде розв’язка цієї ситуації чи компроміс.

“Я думаю, що пару тисяч біженців погоди не зроблять. Але інша справа, що в Польщі ця справа перетворилась в питання внутрішньої політики і чинна влада активно працює з цим проти опозиції. Але мені здається, що ключову роль буде грати позиція Німеччини і Франції”, – розповів він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору