Ужгородка

Новини Закарпаття

Путін став заручником заяв Лукашенка, який веде подвійну гру, – політтехнолог

Президент Російської Федерації Володимир Путін став заручником заяв президента Білорусі Олександра Лукашенка, легітимність якого Україна не визнає, який веде подвійну гру.

Таку думку висловив політтехнолог Тарас Загородній в ефірі телеканалу НАШ. 

“Ми дуже спрощуємо стосунки Росії та Лукашенко. Як би хотіла РФ, вона його давно б зняла й робила все, що завгодно. Але, по-перше, немає кого ставити, і немає впевненості, що вони можуть втримати ситуацію, тому вони міряться з Лукашенко”,  – сказав він.

Зокрема, Загородній переконаний, що Путін став заручником заяв Лукашенка.

“Зараз Росія дуже хитро себе поводить. Вона повністю виконує контракти, які у них записані, наприклад, як з Німеччиною. Вона не закачує не обов’язкові для них обсяги газу, що не законтрактовані. Тому РФ щодо газогонів та виконання своїх зобов’язань повністю дотримується, і Лукашенко про це не може не знати. В даному випадку тут теж подвійна гра, в тому числі Лукашенко, який не хоче особливо лягати під РФ, які б у нас не були ілюзії. І тут сам Путін опиняється заручником того, що говорить Лукашенко”, – додав політтехнолог.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору