Ужгородка

Новини Закарпаття

Бойко: Нас хочуть втягнути у розбірки між Білоруссю та Польщею

Україну хочуть втягнути у розбірки між Білоруссю та Польщею.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ співголова політичної фракції “Опозиційна платформа – За життя” Юрій Бойко.

“Я вважаю, що дійсно в цю кризу між мігрантами та Білоруссю нас хочуть втягнути. Нас справді хочуть втягнути у розбірки між Білоруссю, Польщею, при тому, що у нас 1,5 мільйони своїх переселенців, які виманюють уваги. У нас 1,5 мільйони людей, при чому 700 тисяч з них реально живуть в Донецькій та Луганській областях”, – розповів Бойко.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору