Ужгородка

Новини Закарпаття

Бойко: Хтось має сказати Зеленському, що 70% дизпалива йде з Білорусі

Президент України Володимир Зеленський має знати, що 70% дизельного палива поступає з Білорусі.

Про це розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ співголова політичної фракції ОПЗЖ Юрій Бойко.

“Я хочу нагадати, що 70% дизпалива у нас в країну поступає з Білорусі, у нас танки та БТР їздять на білоруському дизельному паливі і виходять на бойове чергування використовуючи білоруське дизельне паливо. Хтось повинен про це сказати йому (Зеленському, – ред.)”, – розповів Бойко.

Також він додав, що Україна має легковажне відношення до Білорусі, хоча вона і досі наш надійний партнер.

“Маючи товарооборот в 4 млрд доларів між Білоруссю та Україною, маючи Білорусь як надійного партнера досі, бо досі вони поставляють нам нафтопродукти і демонструвати таке легковажне відношення до свого сусіда. Мабуть, потрібно було проаналізувати наслідки”, – сказав він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору