Ужгородка

Новини Закарпаття

Шуфрич про темпи COVID-вакцинації: Зеленському абсолютно нема чим хвалитися

Народний депутат від “ОПЗЖ” Нестор Шуфрич заявив, що президенту Володимиру Зеленському немає чим вихваляти щодо вакцинальної кампанії проти коронавірусу в Україні.

Про це він сказав в ефірі телеканалу НАШ.

“Давайте будемо коректно оцінювати дії президента – йому нічим хвалитися. Я звинувачую владу у загибелі тисяч наших громадян, які могли б бути живими. Я це сказав особисто Ляшку (голова МОЗ, – ред.). Він розказував те, що це українці винні, бо не вакцинувалися. Чому у Польщі 52% вакцинованих, в Угорщині – 62%. Чому там довіряють владі,  а у нас ні? Так, трохи менше половини наших громадян не сприймають вакцинацію, але я переконую вас, це – не правильно. Сьогодні ковід дуже небезпечна хвороба”, – розповів він.

Варто зауважити, що Україна залишається в лідерах у світі та Європі за добовою смертністю від коронавірусу.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору