Ужгородка

Новини Закарпаття

Мовчан: Ми пройдемо опалювальний сезон, газу вистачить

Народний депутат від “Слуги народу” Олексій Мовчан заявив, що газу для опалювального сезону в Україн вистачить, тому громадяни можуть не хвилюватися.

Про це він сказав у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Все буде добре. Ситуація складна, ніхто не  говорить, що у нас все ідеально. Можливо можна було десь краще зробити, але якби хтось зміг спрогнозувати зростання цін й дефіцит на світовому ринку. Ціни  на вугілля – через підвищений попит Китаю, ціни на газ – це в тому числі маніпуляція Російською Федерацією по відношенню до Європейського Союзу. США, країни Африки та Азії також потерпають від цін не маючи виходу до російської труби”, – розповів депутат.

За його словами, Україна зможе пройти цей опалювальний сезон.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору