Ужгородка

Новини Закарпаття

Суперліга: найцікавіші матчі сьомого туру

13 листопада розпочнеться сьомий тур головної волейбольної ліги країни – Суперліги. В рамках цього туру пройде безліч цікавих матчів, які будуть важливими для всіх команд, адже від цих ігор залежить позиція в таблиці результатів. Також не можна забувати про сенсації, які можуть статися у цьому турі. Які матчі можуть зацікавити глядачів? За ким варто стежити? Який клуб може здивувати? Про це ви дізнаєтесь у цій статті. На цьому сайті ви можете зробити ставку на волейбол.

Список матчів

1.  “Зеніт Санкт-Петербург” – “Зеніт-Казань”.

Зіткнення двох фаворитів, яке, напевно, приверне величезну кількість уваги глядачів. Фаворита у цьому матчі визначити важко, адже не лише статистика команд схожа, а й ігрова форма практично ідентична. “Зеніт-Казань” має одну поразку, при цьому клуб уже встиг зіграти 6 матчів, що означає досить велику переможну серію, яка перервалася у минулому турі. Водночас у “Зеніту Санкт-Петербург” на рахунку дві поразки, проте клуб виграв минулий матч, що може позитивно вплинути на їхній результат у цьому протистоянні. Номінальним фаворитом все-таки можна поставити “Зеніт-Казань”, адже його серія перемог була більшою, і клуб у середньому показував вищий рівень гри. Однак матч безперечно буде цікавим і видовищним.

2. “Газпром-Югра” – “АСК”.

Матч між рівними командами, що знаходяться у середині турнірної таблиці. Обидві команди показували середні результати у минулих турах і виділити фаворита складно, тому матч дуже цікавий. “Газпром-Югра” мав виявитися середнім клубом, проте поки що команді не щастить і поразок на її рахунку більше ніж перемоги. Але це не означає, що команду можна списувати з рахунків. Цей клуб все ще може обіграти будь-яку іншу команду із середини турнірної таблиці. АСК у свою чергу виглядає краще, ніж Газпром-Югра. Клуб виграв рівно половину зіграних матчів, у яких показав високий рівень гри. Навіть програні матчі не можна назвати поганими, адже команда боролася до останнього у кожній своїй грі, що не можна сказати про “Газпром-Югра”. Тому фаворитом можна сміливо вважати “АСК”, проте матч все ще має виявитися видовищним, адже “Газпром-Югра” може зачепитися за цю гру.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору