Ужгородка

Новини Закарпаття

Дяченко: Не кожен отримає тисячу від Зеленського за вакцинацію

Політичний експерт Олена Дяченко вважає, що не кожен зможе отримати 1000 гривень за вакцинацію проти коронавірусу від президента Володимира Зеленського.

Про це вона розповіла в ефірі телеканалу НАШ.

“Формулювання законопроекту №5297, де йде мова про ці три мільярди, дуже коротко написано про допомогу застрахованих осіб за період здійснення протиепідемічний заходів. Умовно кажучи, ті, хто втратив дохід під час жорстких локадаунів і тільки там, де вони вводилися. Для них ця цільова програма. По закону про пенсійне страхування, пенсіонери також вважаються застрахованими особами, але в законопроекті лише цифра 3 млрд. В пояснювальній записці автор Олена Шуляк пише, що теоретично можна використовувати й на стимулювання вакцинації найманих співробітників та суб’єктів господарювання. Пояснювальна записка в текст законопроект не входить. Ті, хто пишуть тексти Зеленському, ніяк не пов’язані із законопроектами”, – сказала Дяченко.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору