Ужгородка

Новини Закарпаття

Розенко: Тисяча Зеленського – це чистий піар, що не має відношення до боротьби з пандемією

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв тисячу за COVID-щеплення, але це не має жодного відношення до боротьби з пандемією.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ екс-міністр соціальної політики України Павло Розенко.

“Це не є елемент боротьби з пандемією, це є чистий елемент власного піару, тому що якби це було бажання боротися з пандемією, по-перше, президент як глава комітету з боротьби з пандемією цим би вже займався півтора року. Нагадаю, що можливо раніше все було погано, але півтора року тому ми з вами виділили президенту і його команді 65 млрд і що ми маємо? Кисню немає, вакцини немає, доступного тестування немає, 200 млн боргу на зарплати медикам”, – розповів Розенко.

Нагадаємо, Володимир Зеленський пообіцяв кожному українцю із двома дозами COVID-щеплення 1000 грн, які можна буде отримати через “Дія”.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору