Ужгородка

Новини Закарпаття

Скаршевський: Ми чекали від Зеленського зняття блокади Донбасу, але він й досі ігнорує це питання

Українці чекали від президента Володимира Зеленського зняття економічної блокади Донбасу і це було б першим кроком до врегулювання конфлікту.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ економічний експерт Віктор Скаршевський.

“Коли тільки обрали президента Володимира Зеленського, я насправді думав, що одним з перших указів, тому що для цього не потрібно не Верховна Рада, ні уряд, буде указ про зняття транспортної чи економічної блокади Донбасу, що це був би один з найяскравіших кроків, що ми йдемо свідомо на урегулювання конфлікту і плюс економічні вигоди. У нас в чотири рази збільшився імпорт енергетичного вугілля з РФ після введення цієї блокади. Тобто ми самі від цього відсторонились ще при Порошенку, а при Зеленському це ігноруємо”, – розповів Скаршевський.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору