Ужгородка

Новини Закарпаття

Кораблі з вугіллям прибудуть в Україну у листопаді-грудні, – Шмигаль

Сім кораблів із вугіллям прибудуть в Україну до кінця цього місця або на початку наступного, тому проблем із проходженням опалювального сезону не буде.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час брифінгу за результатами робочої поїздки до Тернопільської області. 

“Ми очікуємо, що до кінця цього місяця або на початку наступного місяця вугілля в Україні вже буде. І, в принципі, ми вийдемо на стандартні параметри, але і зараз нам достатньо тієї потужності, якою володіє Україна. У нас базу забезпечує атомна генерація, яка працює у більшій потужності, ніж минулі осінньо-зимові періоди. У нас є наша гідрогенерація, вітрогенерація працює. Сонячна навіть зараз вже дає свою частинку. Працюють у київському енерговузлі ТЕЦ на газі підняті, але це технологічні питання. Тобто, в принципі, зараз енергосистема Україна збалансована і повністю забезпечена електроенергією”, – сказав Шмигаль.

За його словами, ті випадки, коли десь в окремих населених пунктах світло вимикається на годину або дві, – це робочі моменти. 

Президент Володимир Зеленський раніше наголошував, що це вугілля дозволить повністю закрити потреби енергетиків до кінця року. У разі потреби до українських портів прийдуть ще судна з цим паливом, що дозволить розв’язувати проблему з його дефіцитом.

Як НАШ повідомляв раніше, народний депутат від “Слуги народу” Олексій Мовчан заявив, що газу для опалювального сезону в Україн вистачить, тому громадяни можуть не хвилюватися.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору