Ужгородка

Новини Закарпаття

Крюкова про виплату за вакцинацію: Скажіть дякую, що хоч не запропонували квиток на “Квартал 95”

Заступник головного редактора “Страна.UA” Світлана Крюкова в прямому ефірі на телеканалі НАШ прокоментувала виплати за вакцинацію від COVID-19.

“Скажіть дякую, за те, що нам одразу не запропонували квиток на “Квартал 95”, – прокоментувала Крюкова тисячу гривень від Зеленського за вакцинацію.

Також вона додала, що Міністерство цифрової трансформації не розуміють рівень диджиталізації в селах.

“Мені здається, що у нашій Мінцифри і досі не розуміють рівень диджиталізації у селах. У нас як і раніше є багато причин, чому люди не користуються смартфонами, тобто це дорого, не у всіх виходить. Є велика кількість людей для яких 1000 грн має велике значення, щоб купити ліки чи маски”, – сказала вона.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський пообіцяв кожному українцю із двома дозами COVID-щеплення 1000 грн, які можна буде отримати через “Дія”.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору