Ужгородка

Новини Закарпаття

Шмигаль розповів, звідки виділяють гроші на виплати українцям за вакцинацію від COVID-19

Виплата за вакцинацію від коронавірусної хвороби COVID-19 в розмірі 1000 гривень буде виділена із загального фонду державного бюджету.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час брифінгу. 

“Вчора президент оголосив про підтримку окремих галузей через систему ваучерів і сертифікатів… Це буде фонд підтримки підприємництва, який постраждав від COVID. Це буде фонд у бюджеті. Це кошти державного бюджету України” – заявив Шмигаль.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський пообіцяв кожному українцю з двома дозами щеплення проти COVID-19 1000 грн, які можна буде отримати через “Дія”.

За словами президента, за ці гроші можна буде придбати абонемент до спортзалу чи фітнес-клубу, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр, купити квитки для подорожей по Україні. Програма стартує 19 грудня, до кінця року на неї буде виділено близько 6 млрд грн.

Як НАШ повідомляв раніше, політичний експерт Олена Дяченко вважає, що не кожен зможе отримати 1000 гривень за вакцинацію проти коронавірусу від президента Володимира Зеленського.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору