Ужгородка

Новини Закарпаття

Лерос: Прокурори дуже поспішали догодити Зеленському, тому криво підготували підозру

Вручення підозри народному депутату Гео Леросу за непристойний жест президенту Володимиру Зеленському в Верховній Раді суддя поставив під сумнів через ряд порушень зі сторони прокурора. 

За словами адвоката нардепа, прокурор не поклав до клопотання документ, де Гео Лерос розписався про отримання цієї підозри. Також він зазначив, що у підозрі поставлена невірна дата. 

“Виходить у нас така дивна історія. Підозра не тієї дати, якщо ви звернули увагу, тобто вона за 11 підписана та 11 числа мала бути вручена за законом. Але вона не була вручена 11 числа, і підпису немає. Я прокурора можу зрозуміти, він, можливо, таким чином намагався прикрити цей факт, бо якщо документ подати з підписом, буде стояти дата та час”, – поінформував адвокат Комлєв Сергій.

За словами народного депутата, саме голова держави і був ініціатором формування підозри. 

“У той день, коли відбувся цей інцидент у Верховній Раді, Володимир Зеленський зібрав у себе ввечері нараду, на якій були представлені силовики, в тому числі, як мені відомо, генпрокурор, два заступники Єрмака, які курують суди та правоохоронні органи. І був їм указ швидко оголосити мені, як народному депутату, підозру, бо є вказівка керівництва. Керівництво – це саме Зеленський. Тому прокурори настільки криво підготували підозру, поспішаючи догодити Зеленському, що самі зараз опинилися у  Цугцванзі”, – додав Лерос. 

Як НАШ повідомляв раніше, слідчі Служби безпеки України та Держбюро розслідувань вручили підозру колишньому міністру енергетики та вугільної промисловості Володимиру Демчишину.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору