Ужгородка

Новини Закарпаття

Дмитрук прокоментував своє виключення зі “Слуги народу”: У мене немає ніяких образ

Народний депутат Артем Дмитрук прокоментував своє виключення з партії “Слуга народу” та зазначив, що немає жодних образ.

Про це він розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“У мене точно жодних образ немає. На сьогодні дійсно сталась така подія, що мене виключили з партії “Слуга народу”. Вчора на засіданні фракції “Слуга народу” розглядалось два питання щодо мене, перше – це виключення мене з партії, фракції і друге питання, що є незаконним і регламентом таке не передбачено – виключення мене з правоохоронного комітету. Ці питання були ініційовані і почався збір підписів. Потрібно відзначити, що на фракції більшості було максимум 50 депутатів і звичайно вони вчора не змогли зібрати потрібну кількість підписів і це рішення не було прийнято одноголосно, як сьогодні брешуть в черговий раз представники “Слуги народу”, – розповів він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору