Ужгородка

Новини Закарпаття

“Слуги народу” за два роки показали нульовий результат, вони не мають комунікації з людьми, – Дмитрук

Партія “Слуга народу” за два роки у парламенті показала нульовий результат за всіма параметрами. Усі обіцянки, які давалися людям на виборах, не виконуються.

Таку заяву зробив позафракційний народний депутат Артем Дмитрук в ефірі телеканалу НАШ.

“Було таке, що ми всі сліпо вірили всім кандидатурам президента. Тоді Гончарук приїхав до Трускавця, представив свою кандидатуру, і ми вірили президенту, тому що президент казав, що ця людина мені допомагатиме, і ми наводитимемо порядок, і покращуватимемо якість життя наших громадян. Це тривало приблизно півроку. Проходили фракції, збори, на яких ми обговорювали всі нагальні питання, там був присутній президент, голова ОП, і на цих зборах реально вирішувалися проблеми, зокрема мажоритарників”, – поінформував нардеп.

За його словами, вже через півроку правління Зеленського проблеми, висунуті на фракції, перестали вирішуватись, а сам президент перестав їх відвідувати.

“Минуло півроку, почалися фракції, які перестали мати всякий сенс. На фракції перестав приходити президент, там був Давид, Корнієнко, які абсолютно абстрагувалися від проблем, які існують. Учора на фракцію прийшло 50 осіб. Це сором і ганьба для монобільшості”, – додав Артем Дмитрук.

Також народний депутат зазначив, що партія монобільшості зовсім не спілкується з народом України.

“У країні вже півтора року відбуваються дуже погані події. Погано те, що всі обіцянки, які давалися людям на виборах, не виконуються. Комунікації з людьми немає, партія за два роки загалом показала нульовий результат. Як керівництво партії ще донедавна на чолі Корнієнка, на чолі фракції Давида Арахамії можуть знати чи розуміти проблеми громадян, якщо вони їх просто не отримують, бо ні звідки. Немає приймальних, обласних штабів”, – підсумував народний депутат.

Нагадаємо, народного депутата Артема Дмитрука офіційно виключили зі складу фракції “Слуга народу”. Раніше Дмитрук заявив, що у нього “є велика кількість внутрішніх конфліктів у партії і щодо голосування, і з місцевих питань в Одесі”.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору