Ужгородка

Новини Закарпаття

Дмитрук: Я не вважаю Зеленського поганою людиною

Народний депутат Артем Дмитрук не вважає президента України Володимира Зеленського поганою людиною.

Про це він розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Я православна людина і поганою людиною Зеленського точно не вважаю. Можливо це його помилка у виборі свого оточення, у виборі стратегії, тієї роботи, яку він направив, але точно я не скажу, що це погана людина, тому що, можливо, для своїх близьких, для свого оточення він хороша людина”, – сказав нардеп.

Також він додав, що його хвилює, що про нього думають його виборці, а не його подальша доля у парламенті.

“Для мене найголовніше, як про мене будуть думати мої одесити, мої виборці і які у мене будуть з ними взаємовідносини. Як про мене думають Арахамія, Корнієнко чи інші, буду я в парламенті чи ні, в партії чи ні – для мене це неважливо”, – зазначив він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору