Ужгородка

Новини Закарпаття

Путін керує ситуацією на кордоні з Польщею, але роль Лукашенка не можна применшувати, – військово-політичний експерт

Президент Росії Володимир Путін керує ситуацією на кордоні з Польщею, але роль президента Білорусі Олександра Лукашенка, легітимність якого Україна не визнає, не можна применшувати.

Таку думку висловив військово-політичний експерт Юрій Федоров у ефірі телеканалу НАШ.

“Думаю, Путін, безумовно, керує всією цією ситуацією (на польсько-білоруському кордоні – ред.), але не можна перебільшувати самостійність Лукашенка, це дуже серйозна помилка. Путін намагається промацати свого роду гібридним багнетом, у даному випадку це міграційна криза, наскільки Захід здатний чинити опір його таким бандитським спробам шантажу”, – зазначив Федоров.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору