Ужгородка

Новини Закарпаття

Скільки коштує оренда торгового приміщення у Києві?

Від вибору приміщення залежить близько 50% успіху магазину, тому до пошуку оптимального місця слід ставитись уважно. Усі існуючі сьогодні об’єкти можна поєднати у дві основні групи: комерційні площі від приватних власників та торгових центрів. Розглянемо переваги та особливості, а також ціни на обидва варіанти!

Зміст

  • 1Торгові та бізнес-центри Києва
  • 2Оренда приміщення у приватного власника

Торгові та бізнес-центри Києва

Оренда торгових площ у Києві в ТРЦ чи БЦ залишається найкращим варіантом для бізнесу. Тут завжди стабільно високий купівельний трафік, є все необхідне до охорони та прибирання. Торгові центри завжди раді спеціалізованим магазинам, які пропонують відвідувачам щось особливе: від натуральних солодощів до дизайнерського одягу. Підібрати площу для оренди зможе кожен підприємець. ТРЦ орієнтовані на довгострокову співпрацю, тому прагнуть залучати стабільний та прибутковий бізнес.

Вартість оренди у торгових центрах Києва стартує з позначки 50 доларів за квадратний метр. При цьому більшість із них пропонує не лише цілі магазини, а й острівці (корнери). Наприклад, оренда торгових точок у Києві в Gulliver вважається однією з найвигідніших — демократична ціна, купівельний трафік близько 50 тисяч осіб на день дозволяє швидко вийти на стабільний прибуток. Крім того, оренда торгового приміщення в gullivercenter.com/ru/trc-rent можлива безпосередньо — достатньо подати онлайн-заявку. Це дозволяє суттєво заощадити гроші на послугах ріелторів.

Оренда приміщення у приватного власника

Такі об’єкти залучають низькими орендними ставками, проте пошук справді вдалого варіанта може затягтися. Для цього можна залучити ріелтора або самостійно переглядати вільні приміщення в районах, що вас цікавлять. Істотним недоліком цього варіанта можна назвати складність комунікації з власником — часто досягти компромісу за умов оренди нелегко. При цьому рекомендується перевірити правовий статус об’єкта: він може бути предметом спору щодо права власності або перебувати під заставою. І тут неуважний орендар дуже ризикує.

Вартість таких торгових приміщень у середньому становить 24 долари за квадратний метр. При цьому орендарю доведеться самостійно вирішувати питання з охороною, збиранням, залученням купівельного трафіку. Часто такі приміщення здаються без ремонту. Це означає, що початкові витрати в сумі можуть виявитися на рівні оренди місця в хорошому ТРЦ на Печерську або на іншій вигідній локації на правому березі.

Резюмуючи, можна сказати, що оренда торгових приміщень у Києві в БЦ «Гулівер» та інших великих торгових чи бізнес-центрах буде вигіднішою для бізнесу. Хоча таке рішення щодо кишені не кожному підприємцю, його переваги порівняно з приватними об’єктами незаперечні. Щоб зменшити початкові витрати на відкриття торгової точки в ТРЦ, можна вибрати для оренди зручний корнер. Таке рішення чудово підходить для асортименту компактних товарів: чохлів на смартфони, аксесуарів, електроніки, косметики.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору