Ужгородка

Новини Закарпаття

Монобільшості більше не існує, – політолог

У Верховній Раді не існує більше монобільшості, тому що депутати зі “Слуги народу” вступили в МФО “Розумна політика” та будуть орієнтуватись при голосуванні на це об’єднання.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ політолог Віктор Таран.

“Ми наразі бачимо, що де-факто монобільшості більше не існує. 244 депутатів від “Слуги народу” і плюс ще двоє позафракційних – це Корнієнко та спікер. Якщо ми візьмемо МФО Разумкова і від 246 віднімемо 23 депутати з МФО, то залишилось 223 народних депутатів. Це означає, що де-факто станом на сьогодні монобільшості немає, тому що ці люди при голосуванні в першу чергу будуть орієнтуватися на “Розумну політику”, а не ту політику, яку буде вести Офіс президента”, – розповів політолог.

Нагадаємо, що у Верховній Раді нардеп Дмитро Разумков створив міжфракційне об’єднання “Розумна політика” і туди увійшли 24 нардепи.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору