Ужгородка

Новини Закарпаття

У тій же Росії запроваджено суворі норми за пропаганду антивакцинації, – Комісаренко

В умовах пандемії наша поведінка має бути майже як на війні, і з антивакцинаторами потрібно боротися, бо їхня діяльність спрямована проти здоров’я та життя людей.

Так висловився у прямому ефірі на телеканалі НАШ академік НАН України, професор, доктор біологічних наук Сергій Комісаренко.

“В умовах пандемії, наша поведінка має бути дисциплінованою приблизно такою як на війні, тобто повинні функціонувати приблизно “військові” закони перебування в надзвичайному стані і тому суворі покарання вони більш менш розумні та виправдані. Наприклад, Росія, яка проводить антиукраїнську політику “антивакцинацію”, то насправді у Росії діють дуже суворі норми боротьби з тими, хто пропагує антивакцинацію в Росії. Крім РФ багато країн мають суворі правила боротьби з антивакцинаторами, тому що зрештою це спрямовано проти здоров’я і життя людей”, – сказав він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору