Ужгородка

Новини Закарпаття

РФ за допомогою ляльковода Лукашенка тисне на Польщу, яка виступала проти “Північного потоку-2”, – політолог

Російська Федерація за допомогою ляльковода Олександра Лукашенка тисне на Польщу, яка виступала проти “Північного потоку-2”. 

Таку думку висловив політичний консультант Олег Петровець в ефірі телеканалу НАШ. 

“Росія за допомогою свого ляльковода, вже де-факто, Лукашенка зараз з однієї сторони давить цими біженцями на ту країну, яка найбільше виступала проти, яка робила погоду в Європейському Союзі, виступала категорично й торгувалася з усіма, щоб не був введений цей потік.  Ми також там танцюємо на цих граблях, тому що треба було це раніше робити”, – зазначив Петровець.  

За його словами, саме завдяки комунікації з європейцями, тому тиску, що відбувається, “Північний потік-2” ще не введений в експлуатацію. 

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору