Ужгородка

Новини Закарпаття

Землянський: “Північний потік-2” – не наше питання, наша проблема – українська ГТС

“Північний потік-2” – це не питання України, у нас є глобальна проблема – це українська газотранспортна система і ми маємо займатися нею.

Так висловився у прямому ефірі на телеканалі НАШ аналітик експертного уряду Валентин Землянський.

“У нас була ексклюзивна можливість промовчати з приводу рішення мережевого регулятора про перенесення сертифікації (“Північного потоку-2”, – ред.) нас не запитували. “Північний потік-2″ – це взагалі не наше питання, наше питання – українська ГТС, це називається транзит російського газу по українській ГТС для європейських споживачів. Коли Вітренко говорить, що він не згоден з рішення мережевого регулятора Німеччини, що це все є юридичними хитрощами, коли просять взяти у процес сертифікації, то це виглядає, м’яко кажучи, дипломатичним абсурдом”, – розповів він.

Зазначимо, що оператору ГТС і “Нафтогазу” дозволили брати участь у сертифікації “Північного потоку-2”.

Нагадаємо, що голова НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко написав у своєму Facebook, щоб сертифікувати газопровід “Північний потік – 2”, Росія вдається до хитрощів, які “не відповідають ні духу, ні букві європейського законодавства”.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору