Ужгородка

Новини Закарпаття

Європа – єдиний регіон, де збільшилася кількість смертей від COVID-19, – ВООЗ

Смертність від коронавірусу в Європі за останній тиждень зросла на 5%, тому даний регіон став єдиним у світі, де кількість летальних випадків від COVID-19 збільшилася.

Про це повідомляє AP за заяву ВООЗ. 

ВООЗ у своєму звіті пише, що кількість смертей від COVID-19 у всіх регіонах, крім Європи, залишилася стабільною або знизилася і минулого тижня склала 50 тисяч у всьому світі. З 3,3 мільйона зареєстрованих нових випадків зараження 2,1 мільйона зареєстровано в Європі.

Водночас Агентство охорони здоров’я ООН заявило, що кількість підтверджених випадків коронавірусу в усьому світі зросла на 6% внаслідок зростання захворюваності у Північній та Південній Америці, Європі та Азії.

Сьомий тиждень поспіль випадки COVID-19 продовжували зростати у 61 країні Європи. Проте близько 60% людей у ​​Західній Європі повністю вакциновані проти коронавірусу. Найбільше випадків захворювання зафіксували в Росії, Німеччині та Великій Британії. А смертність збільшилася на 67% у Норвегії та на 38% у Словаччині.

Як повідомили у ВООЗ, вже майже півроку кількість випадків інфікування в Африці, Близькому Сході та Південно-Східній Азії знижується.

Як НАШ повідомляв раніше, Міністерство охорони здоров’я планує посилити карантин в Україні –  у “жовтій” зоні планують ввести повний курс вакцинації, як для працівників, так і для відвідувачів закладів.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору