Ужгородка

Новини Закарпаття

Плачкова: Україна має стати майданчиком для перемовин Лукашенко з Європою

Україна має стати майданчиком для перемовин президента Білорусі Олександра Лукашенка, легітимність якого Україна не визнає, з вропою, як колись для нас став Мінськ.

Таку думку висловила у прямому ефірі на телеканалі НАШ народний депутат від “ОПЗЖ” Тетяна Плачкова.

“Я думаю, що ми мали б принаймні спробувати стати майданчиком для перемовин, як колись, наприклад, для нас став Мінськ. Щоб Україна саме стала майданчиком для перемовин між Лукашенком та Європою. Ми сьогодні не можемо прийняти мігрантів при всій повазі до всіх європейських цінностей. Ми маємо свою кількість біженців, мігрантів, людей, яким сьогодні потрібна допомога і навіть 1000 гривень нікого не врятує”, – розповіла нардеп.

За її словами міграційну кризу, можливо, використовують, тому що кожна країна сьогодні в геополітиці використовує ту чи іншу ситуацію.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору