Ужгородка

Новини Закарпаття

Мураєв: Зеленського чекатиме реальний тюремний термін

Чим більше падатиме рейтинг президента Володимира Зеленського, і більше його соратників розумітиме, що він більше не обереться на цю посаду, тим більше прозріваючих у їхніх лавах перебуватиме.

Таку думку висловив лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв в ефірі телеканалу НАШ.

“Чим більше падатиме рейтинг Зеленського, чим більше його соратників розумітиме, що він більше не обереться на цю посаду, і на нього чекатиме реальний тюремний термін, тим більше тих, хто прозріває в їхніх лавах, перебуватиме. Коли він проб’є психологічний бар’єр або дно свого рейтингу, побачите, як усі почнуть несподівано розумнішати і переставати виконувати його злочинні накази”, – зазначив Мураєв.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору