Ужгородка

Новини Закарпаття

Таран про боротьбу з корупцією: Бачимо дуже гарне театральне шоу

Політолог Віктор Таран заявив, що ніхто з чиновників не відповів за збитки державних підприємств у 2019 році на суму понад 10 мільярдів гривень.

Про це він сказав у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Ми бачимо дуже красиве театральне шоу. Аналітики показали, що протягом 2019 року збитки державних підприємств порівняно з 2018 роком склали понад 10 мільярдів гривень. Ніхто не поніс відповідальності. Одним з лідерів є «Центренерго». Дуже проста схема: купували вугілля дорожче, а енергію продавали дешевше. Збитки державі на мільярди! Хто сів, хто постраждав? Ніхто. Це пряма корупція. Заступника міністра оборони зловили  на хабарях та зловживанні державними закупівлями і все прекрасно, ходить на роботу. Це ж саме стосується й інших сфер”, –  розповів він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору