Ужгородка

Новини Закарпаття

Шуфрич про справу “вагнерівців”: Влада досить тупо поводилася

Народний депутат від “ОПЗЖ”Нестор Шуфрич вважає, що українська влада вела себе безрозсудно щодо спецоперації “вагнерівців”.

Про це він розповів журналістам в кулуарах парламенту.

“Я був дуже здивований, що підтвердили саму операцію, але її вже підтвердив й сам президент. Виходячи з цієї інформації, безумовно українці мають право знати, що відбулося насправді. Хочу сказати відверто, влада дуже тупо вела себе щодо цього питання. Я теж задавав собі питання, чи була операція чи ні. В моєму розумінні розробляти операцію з метою посадити іноземні повітряні судна турецькі на території України з понад 20 підготовленими спецназівцями, для мене ця операція була абсурдною. Я, як громадянин і як народний депутат, який має право до самої секретної інформації, для себе хочу зрозуміти,що відбулося насправді”, – розповів він.

Нагадаємо, журналісти Bellingcat за участю The Insider опублікували розслідування спецоперації українських спецслужб, в ході якого розвідникам вдалося вивезти з Росії десятки найбільш значущих бойовиків ПВК Вагнера, причетних до військових злочинів в Україні.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору