Ужгородка

Новини Закарпаття

Підласа про тисячу гривень вакцинованим: Ми вбиваємо двох зайців одним пострілом

Народний депутат від «Слуги народу» Роксолана Підласа пояснила, чому влада вирішила видавати 1000 гривень за вакцинацію лише на окремі сфери. На її думку, сфера культури постраждала набагато більше,  ніж продуктові магазини, які були відкрити під час локадуну.

Про це вона розповіла в кулуарах парламенту.

“Ми розуміємо, що це буде не 6 млрд, бо зараз близько 8 мільйонів мають щеплення двома дозами, тобто це мінімум 8 млрд. Якщо ми хочемо стимулювати більше щеплень двома дозами, то це може бути 10-15 млрд. грн.., якщо програма буде добре виконуватись. Я вважаю . що це дуже правильний вибір видавати ці гроші саме на окремі види, на які можна витратити на культуру, спорт. Чому це не може бути обидві частини? Я вважаю, що це програма, яка вбиває відразу двох зайців одним пострілом. Тисячу гривень, які можна витратити на залізничний квиток – це теж важливо. Багато людей подорожують в Україні, особливо в переддень новорічних свят”, – розповіла вона.

За її словами, влада могла б дозволити витрачати ці гроші на продукти та комуналку, але  продуктові магазини та базари не закривалися під час локдауну, тому постраждали менше, ніж культура.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору