Ужгородка

Новини Закарпаття

Черенкова: Проблема Донбасу цікавить лише вихідців із Донбасу

За вісім років конфлікту в Україні стало зрозуміло, що проблема Донбасу цікавить лише вихідців з непідконтрольних територій.

Таку думку висловила у прямому ефірі на телеканалі НАШ член правління Національної платформи примирення та єдності Марина Черенкова.

“Є багато людей, організацій, політиків, які без якихось претензій хочуть допомогти повернути мир в Україні, але влада ізолює від цього сама себе і це дуже сумно для мене. Я для себе за вісім років конфлікту вияснила одне, що проблема Донбасу цікавить тільки вихідців з Донбасу. Ті люди, які постійно про це говорять – це люди, які там живуть, чи родичі їхні там живуть, ті люди, які дійсно залучені і душею і серцем, бо в них є ще зв’язки з непідконтрольними територіями”, – зазначила вона.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору