Ужгородка

Новини Закарпаття

Рада перенесла розгляд закону про столицю

Верховна Рада відклала розгляд закону про столицю у другому читанні. Його було запропоновано розглянути за спеціальною процедурою через велику кількість правок, але в підсумку прийнято компромісне рішення відкласти питання на наступний пленарний тиждень.

Дане рішення було прийняте 18 листопада на пленарному засіданні. 

Зазначається, що надійшла пропозиція 150 нардепів розглянути закони про місцеві державні адміністрації та столицю України за спеціальною процедурою, після чого опозиція спробувала заблокувати трибуну.

Після наради керівників депутатських фракцій і груп спікер Ради Руслан Стефанчук заявив, що питання про застосування спеціальної процедури відкладуть.

“Зараз ми тимчасово відкладаємо розгляд питання, пов’язаного зі спецпроцедурою. Водночас всі фракції та групи сьогодні подадуть кількість правок, які вони будуть ставити по цих двох законопроектах, щоб ми зняли питання спаму і потім працювали по тих поправках, які будуть конструктувати роботу в нашому залі”, – додав він.

Як НАШ повідомляв раніше, Віталій Кличко завив, що питання перегляду тарифів на проїзд у Києві до кінця опалювального сезону розглядатися не буде. 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору