Ужгородка

Новини Закарпаття

Лазарєв прокоментував розслідування Bellingcat: Британія грає свою гру в Україні

З розслідування Bellingcat щодо “вагнерівців” можна припустити, що Великобританія грає свою гру в Україні.

Таку думку висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ політолог Олександр Лазарєв.

“Давайте поставимо собі питання, що таке Bellingcat? Що таке публікація офшорних скандалів через Pandora Papers? Що ці організації з себе представляють? У них є доступ до секретної інформації, а чи не дали їм цей доступ британські спецслужби? Це говорить про те, що таким чином спецслужби намагаються впливати на внутрішню політику в Україні. Якщо вони нічого не опублікували, хоча я думаю, що у них є достатня кількість даних і доказів по цій операції, якщо операція буда спільна, виходимо з того, що чули, і якщо вони не публікують, то значить отримали якісь згоди і схвалення тої чи іншої позиції України, яка вигідна буде британським у даному випадку партнерам. А це дуже небезпечно, бо Британія тут грає свою гру”, – вважає політолог.

Нагадаємо, 17 листопада журналісти Bellingcat за участю The Insider опублікували розслідування спецоперації українських спецслужб, в ході якого розвідникам вдалося вивезти з Росії десятки найбільш значущих бойовиків ПВК Вагнера, причетних до військових злочинів в Україні. 

У розслідуванні йдеться про те, як українським розвідникам вдалося завербувати бойовиків ПВК Вагнера й отримати з них прямі докази їхньої участі у військових злочинах.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору