Ужгородка

Новини Закарпаття

Маньковський: Є агресор РФ, який не хоче закінчити війну

Війна  на Донбасі не закінчиться, тому що Російська Федерація не хоче цього робити, їй це вигідно і нам треба визнати, що на умовах України не можна вирішити конфлікт дуже швидко.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ політичний аналітик Максим Маньковський.

“У нас є один ворог, який напав на Україну, який захопив частину нашої території, при цьому ми починаємо розповідати, що наші дипломати  повинні розбитися, але вирішити цю проблему. Як розбитися? Піти на умови Путіна? Я не розумію, якщо там стоїть стіна. Виявляється, що наші дипломати  винні, що ми не можемо закінчити війну, про що ми взагалі говоримо? А може поговоримо про те, що Росія і далі буде продовжувати цю політику, далі будуть затягувати цей конфлікт, бо їм це вигідно і наплювати на те, що вмирають наші люди, наплювати на те, що відбувається в Україні. Треба для себе визнати, що цей конфлікт не можна вирішити на умовах України дуже швидко”, – розповів Маньковський.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору