Ужгородка

Новини Закарпаття

Рада ЕС обновила “зеленый” список стран: Украина залишається поза цим переліком

Рада Європейського Союзу оновила перелік країн, спеціальних адміністративних регіонів та територіальних утворень, для яких обмеження на подорожі мають бути скасовані. Зокрема, до цього списку додано Індонезію, водночас Україна залишається поза цим переліком.

Така інформація оприлюднена на сайті Європейської Ради.

На основі критеріїв та умов, що визначені в рекомендаціях ЄС, з 18 листопада 2021 року країни-члени ЄС мають поступово скасовувати обмеження на зовнішніх кордонах для громадян таких держав: Аргентина, Австралія, Бахрейн, Канада, Чилі, Колумбія, Індонезія, Йорданія, Кувейт, Нова Зеландія, Перу, Катар, Руанда, Саудівська Аравія, Південна Корея, Об’єднані Арабські Емірати, Уругвай, Китай (за умови взаємності).

Обмеження на подорожі мають також поступово скасовуватися для спеціальних адміністративних регіонів Китаю: Гонконгу та Макао. До таких територій на особливих умовах віднесено також Тайвань.

Як НАШ повідомляв раніше, народні депутати розглянули законопроект, що передбачає виділення тисячі гривень всім вакцинованим громадянам України.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору