Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна могла обнулити борги, оголосивши дефолт, – екс-нардеп

Україні мала вихід з критичної економічної ситуації, оголосивши дефолт, після чого могла б обнулити борги. 

Таку думку висловив народний депутат попередніх скликань Юрій Мірошниченко в ефірі телеканалу НАШ. 

“Дехто говорить, чи є вихід в України, чи можливо не брати кредити? Завжди вихід є, і в України був такий вибір – обнулити свої боргові зобов’язання, де дефолт. І це обговорювалось, і деякі експерти навіть радили в момент кризового становища України, бо цей був форс-мажор, в країні була критична ситуація. Ми могли абсолютно відверто заявити, що, Україна не може обслуговувати свої борги, і обнулити їх”, – наголосив Юрій Мірошниченко. 

За його словами, даний сценарій не був вигідним для кредиторів України. 

“Це було невигідно нашим кредиторам. Сталося так, що ми і борги зберегли, і інфляцію отримати, і падіння життя, і падіння економіки”, – додав екс-нардеп. 

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору